KÜRESEL OSGB

Hakkımızda

Ne yaparsak yapalım, en başından beri müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdıkça daha başarılı bir şirket olacağımızın hep farkındaydık.

Küresel OSGB, bakanlıkça yetkilendirilen bir firma olarak, belirlenen konularda gerekli donanım ve personeliyle hizmet vermektedir. İş yeriniz için en uygun personeli görevlendirerek, iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlar. Küresel OSGB,2013'ten bu yana 1000'i aşkın firmada iş güvenliği çalışmaları yürütmüş, sektöründe 50.000 kişiye varan eğitimler vermiş, binlerce risk analizi yapmış, binlerce cihazı test ve muayeneye tabi tutmuştur. Küresel OSGB olarak sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı oluştururken işinizin normal akışını aksatmıyor, verimli bir çalışma ortamının sağlanmasında katkıda bulunuyoruz.


Misyon

Uzman ve deneyimli kadromuz ile ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği alanında farkındalık oluşturarak iş sağlığı ve güvenliği gereklerini mevzuata uygun bir şekilde eksiksiz yerine getirmek ve daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak hizmet verdiğimiz firmaların çözüm ortağı olmaktır


Vizyon

Ülke ekonomisine katkı sağlayan yeni istihdam alanları oluşturan firmaların kaynaklarının verimli kullanılmasını sağlamak, ergonomik çalışma koşullarını oluşturmak, üretim artışı sağlamak, işgücü ve zaman kayıplarına engel olmak, tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalara yardımcı olmaktır.

KÜRESEL OSGB

OSGB'DE KURUMSALLIK NEDEN ÖNEMLİ?

Küresel OSGB, kurumsallaşma adına yaptığı sayısız yatırımla ve profesyonellerden aldığı onlarca eğitimle, büyüme sürecini, kalitesini arttırarak yapmayı başarmış ve en yüksek müşteri memnuniyet oranını yakalamış OSGB’dir. Bu süreçte Küresel OSGB, temel OSGB hizmetlerine, hiçbir firmanın yapamadıklarını ekleyerek fark yaratmış ve rakiplerinin hiçbir zaman ulaşamayacağı seviyelere ulaşmıştır. Kurumsallaşmanın temel presiplerinden biri olan, herkesin uzman olduğu işi yapması prensibini benimsememiz, iş yerlerimizi standardize etmemizi çok kolaylaştırmış ve bu standardizasyonlarımızı resmiyete dökerek Türkak ve ÇSGB tarafından çok sayıda konuda akredite edildik.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorularınız için
lütfen bizimle iletişime geçin

Küresel OSGB İletişim

İletişime Geç

Tekstilkent Cad. B13
No:207 Esenler/İST

0212 436 96 73

Hafta İçi , 08:00 - 18:00

info@kureselosgb.com

24 saat aktif